Yoğun Çikolatalı Fındık Kaplı Trüf Çikolata 20'li
Yoğun Çikolatalı Fındık Kaplı Trüf Çikolata 20'li

Yoğun Kakaolu Fındık Kaplı Trüf Çikolata 20'li

Marka : Callebaut

Gerçek Belçika Çikolatasından yoğun çikolatalı fındık kaplı trüf çikolatalar

Adını benzetildiği mantar türünden alan trüf çikolatalar hem şekliyle hem lezzetiyle sevdiklerimize bazen özür niyetine bazen onlara sevgimizi göstermek amacıyla anlamlı ve mutluluk dolu bir hediye olur! Sadece özel günlerde değil içinizden gelen her gün tatlı bir hediye vermeniz için Loya Çikolata, lezzet topları trüfleri birbirinden farklı kutularda kendi zevk ve isteğinize göre paketler! Gerçek Belçika çikolatası A kalite Callebaut kullanarak hazırlanan trüf çikolatanın birbirinden lezzetli ve farklı çeşitleri Loya Çikolata’nın Çukurambar’daki mağazasında yetenekli çikolata şefleri tarafından hazırlanır!

*Kutuların içerisindeki çikolatalar el yapımı olduğundan çeşit ve şekil olarak farklılık gösterebilir, görseldeki ile bire bir aynı olmayabilir.*

Bütün çikolata çeşitlerimiz Ankara Çukurambar'da bulunan kendi imalathanemizde el yapımı olarak üretilmektedir. Hammadde ve muhteviyat olarak 1.sınıf Callebaut marka A sınıf çikolata kullanılmaktadır. İçerisinde hiçbir şekilde katkı maddesi yoktur.

Benzer Ürünler