Vegan Bademli Çikolata 16'lı
Vegan Bademli Çikolata 16'lı

Vegan Bademli Çikolata 16'lı

Marka : Callebaut
Fiyat : ₺74,00(KDV Dahil)

Gerçek Belçika Çikolatası, 16'lı bademli el yapımı vegan roche, nefis çikolatalı çerezlerden oluşmaktadır.

ADET

Artır Azalt
Vegan çikolata çeşitleri genellikle bulması zor olan çikolatalardır çünkü vegan çikolatalar çok sık üretilen ürünler değildir. Loya Çikolata ile en kaliteli ve en özel ürünleri sunmak için pek çok farklı çeşitte çikolata üretiminin yanı sıra vegan çikolatalar da üreterek her damak zevkine uygun ürünlerin ortaya konmasını amaçlar.

 

VEGAN ÇİKOLATA ÇEŞİTLERİNİN İÇERİĞİNDE HANGİ LEZZETLER YER ALIR?

Vegan çikolata çeşitlerinde farklı pek çok yemiş lezzet vermesi için kullanılmaktadır. Örneğin: • Antep fıstığı • Badem • Ceviz • Fındık gibi ürünler vegan çikolataların içeriğinde yer alan taze ve enfes yemişlerdir. Bunlar yemişlerin her biri en taze ve özel halleri ile çikolatalarda kullanılır. Özenli şekilde ve hijyen standartlarına uygun olarak hazırlanan çikolataların her birinde olduğu gibi vegan çikolatalar da bu koşullara uygun şekilde hazırlanmaktadır ve özel şekilde paketlenmektedir.

 

VEGAN ÇİKOLATALARIN ÖZELLİĞİ NEDİR?

Vegan çikolata çeşitlerinin her biri kendine özel lezzetler ile hazırlanarak Loya Çikolata kalitesi ile paketlenmektedir. Klasik çikolatalarda kullanılan sütler haricinde vegan çikolatalarda soya sütü ve benzeri vegan içeriğe sahip süt ürünleri kullanılmaktadır ve vegan çikolatalar hayvansal hiçbir ürün içermemektedir. En taze ve özel ürünler ile hazırlanan vegan çikolata çeşitleri; tatlandırıcı, doğal aromalar ve kakao ile en eşsiz lezzetine kavuşur.
Benzer Ürünler